HaberlerKredi

Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var Diyorsan Bu Konu Tam Sana Göre

Borç para veriyorum, Çok zor durumdayım paraya ihtiyacım var, Sahibinden borç para, Öğrenciyim nasıl para Bulurum, Borç para Veren Vakıflar, Öğrenciyim paraya ihtiyacım var, Borç para Veren Hayırseverler, Paraya ihtiyacım var yardım edin

Özellik ile olmadık anda çıkan ciddi sağlık nedenlerinden dolayı insanlara 1 saat gibi kısa süre içinde acil nakit paraya ihtiyaç duyma gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Yada evlerine icra gelen alileler genelde bu tür sıkışıklarına çare bulmak için çok sıkıştım 1 saat içinde kredi yada elden borç paraya ihtiyacım var gibi terimlerini sıklık ile kullanmaktadırlar. Peki bu kadar kısa sürede yani bugün size bu denli acil nakit para lazım olsa siz ne yapardınız?

Acil Paraya İhtiyacın Varsa Aşağıdaki Bağlantılara Bir Göz at 

1 Saat İçinde Acil Olarak Nakit Para Bulmanın En Sağlıklı Yolu Bankalar!

Şuan bankaların neredeyse tamamı acil kredi lazım bana diyenlere yaklaşık 1 saat içinde paralarını vermektedirler. Hele birde bu başvuruları İnternet üzerinden bankaya ait sitelerden yapılırsa emin olun sizden ne kefil nede herhangi bir evrak talep etmeyeceklerdi. Şahsen ben o şekilde aldım. 40 bin TL nakit parayı hiç bir formaliteye takılmadan 60 ay vadeler ile hem de 1 saat içinde hesabımda gördüm. Sizlerde şayet herhangi bir bankanın İnternet hizmetine ait hesaplara sahipseniz benim gibi şuan rahatlık ile 1 saat içinde nakit paranızı alabilirsiniz. Tabi bu parayı alabilmeniz için mutlaka başvuru işleminin mesai saatleri içinde yapılması gerekiyor yani 08:00 ile 17:30 arası. Peki herhangi bir bankanın İnternet şubesinden bu dediğim imkanlar ile 1 saat gibi kısa bir sürede nakit para almak için başka ne şartlara sahipsiniz. Dediğim gibi evrak istemiyor, banka sizden kefilde istemiyor, hatta ve hatta inanın herhangi bir gelir belgesi de istemiyor… Peki banka bu şartlarda size para sağlarken ne istiyor? Bir çoğunuz belki tahmin ettiniz ama tahmin edemeyenler için hemen söyleyeyim kredi notunuz arkadaşlar!! Evet, şayet kredi notunuz özellik ile 1700 civarlarında ise çok rahat bir şekilde sizlerde herhangi bir bankanın İnternet şubesi üzerinden kredi başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

Banka Haricinde Kısa Süre Zarfında Acil Olarak Nakit Para Nasıl Bulunur?

Şimdi gelelim diğer bir yol olan bankalar haricinde acil para bulma yöntemlerini ele almaya.. Bankalar haricinde de acil nakit para bulabilirsiniz. Bunları ben sayayım, siz hangisine karar verirseniz onu uygularsanız artık.

  1. Cep telefonu bozdurma yöntemi
  2. Kuyumculardan kredi kartı ile altın alıp tekrar bozdurma
  3. Senetle kredi veren yerler ile irtibata geçerek
  4. Varsa elinizde çek yada ödenmiş fatura bunları faktöring firmalarına hafta sonu dahil nakit paraya çevirerek
  5. Faturalı hatlara kredi veren firmalar dan

bunun haricinde peki nasıl acil para ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz? İşte diğer bir para bulma yöntemi.

Cep Telefonu Bozdurma Yöntemi ile Nakit Para Bulma

Acil para bulma yöntemlerinde bankadan sonra belki de en çok tercih edilen yoldur. Yine bu yöntem ile 1 saat içinde nakit para ihtiyacınızı çok fazla olmasa da karşılaya bilirsiniz. Eğer ihtiyacın 1.000 TL ile 5.000 TL arasında ise neredeyse Türkiye’de bir çok elektrik ve elektronik satan mağazalardan bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik kredi notu değeriniz düşük dahi olsa daha önce aynı mağazadan alış veriş yapmış birinin size kefil olması yeterli olacaktır. Şimdi sizlere kredi karsız 36 ay taksitle cep telefonu satan mağazalar hangileridir açıklıyorum.

  1. Türkiye’nin her ilinde en az bir ilçelerinde dahi bayiliği olan ARÇELİK BAYİLERİ
  2. Vatan Bilgisayar
  3. EVKUR
  4. Vestel
  5. BOSCH

Ve bu gibi diğer mağazalar. Belirtilen bu mağazalardan nakit ihtiyacınızı karşılayacak tutarda bir cep telefonu alıp hiç paketini açmadan neredeyse tüm cep telefonculara nakit olarak sata bilirsiniz.

Peki Kuyumculardan Nakit Para Nasıl Sağlarsınız?

Şayet kredi kartınız da limit var ise hiç cep telefonu alıp satma topuna girmeyiniz. Onun yeri daha az zarar ile herhangi bir kuyumcudan özellik ile el işçiliği az olan küçük veya büyük altın alıp tekrar bozdurmak çok daha mantıklı. Bu yolu tercih edecekler için herhangi bir kuyumcunun adını veya adresini vermeme gerek yok. Şuan tüm kuyumculardan hatta İnternet üzerinden bile rahatlık ile kredi kartınıza taksit ile altın alıp nakit para karşılığında bozdurabilirsiniz. Benim sizlere güvenilir olarak nakit para bulmak için önereceğim yöntemler bunlar arkadaşlar. Artık siz kararınızı verip hangisi aklınıza yatıyorsa uygulaya bilirsiniz.

Bu Bankalar İnternet Üzerinden Acil Kredi Veriyor!

Biliyorum, kredi notunuz dan ötürü bankalardan kredi çekemediniz ve nakit paraya çok sıkıştığın için şuan buradasınız. Peki, şimdi sizlere bir şey soracağım kredi notunuzun düşük olmasını bildiğiniz halde bütün bankalara kredi başvurusunda bulunduğunuza emin misiniz? Şayet emin olmuş olsanız inanın ki şuan burada olmazdınız. Çünkü ben çok iyi biliyorum ki acil nakit ihtiyacınız için Türkiye Finans Katılım Bankası için başvuruda bulunmadınız!

Mayıs 2021 için Türkiye Finans Katılım Bankası 0 dan 36 aya kadar tüm vadelere %1.59 faiz uygulamaktadır. Bu oranlar ile geri ödeme hesaplama tablomuz ise şöyledir.

Türkiye Finans Katılım ACİL Kredi
Miktar 24 Ay 30 Ay 36 Ay
5.000 TL 261,61 TL 220,44 TL 193,28 TL
9.000 TL 470,90 TL 396,78 TL 347,90 TL
15.000 TL 784,83 TL 661,31 TL 579,83 TL
20.000 TL 1.046,43 TL 881,74 TL 773,11 TL
25.000 TL 1.308,04 TL 1.102,18 TL 966,39 TL
30.0000 TL 1.569,65 TL 1.322,61 TL 1.159,67 TL
35.000 TL 1.831,26 TL 1.543,05 TL 1.352,94 TL
40.0000 TL 2.092,87 TL 1.763,48 TL 1.546,22 TL

Türkiye’nin her ilinden ve ilçesinden Türkiye Finans Katılım Bankası acil finansman başvurusunu sadece BU FORMU doldurarak hemen başvuruda buluna bilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu