HaberlerKredi

Elden Taksitle Senetle Cep Telefonu Satan Markalar – Mağazalar – 2021

Teknosa senetle telefon, Elden Taksitle Telefon almak istiyorum, Arçelik elden taksit telefon, Peşinatsız Senetle Cep Telefonu, Elden taksitle telefon Alma, Bimeks senetle telefon, 24 ay Taksitle Telefon, Mutluevim

Kredi kartının limiti dolu olanlar, elden taksitle cep telefonu satan mağazalara başvuru yaparak, aydan aya sabit bir ödeme miktarıyla, senetle veya senetsiz olarak akıllı cep telefonu satın alabilirler. Elden taksitli alışveriş, kredi kartları çıkmadan önce tüm esnafın ve tüketicinin kullanmakta olduğu bir yöntemdi. Ancak, tüketicilerin borçlarına sadık olmamaları, kara listeye düşmeleri nedeniyle artık günümüzde bir çok firma elden taksitle alışveriş yapmayı tercih etmemektedir. Bu kapsamda Türkiye’de kredi kartınız var ise, hem internetten hem de semt pazarından ki tüm esnaflardan telefon alabilirsiniz ancak, peşinatsız elden taksitle telefon satan firmaları bulmanız oldukça zordur.

Elden Taksitle Senetle Cep Telefonu Satan Markalar – Mağazalar – 2021

Akıllı telefon fiyatlarının yüksek, kredi kartı limitlerinin düşük olması nedeniyle birçok tüketici kartının limitini harcamamak için kredi kartsız cep telefonu almayı tercih etmektedir. Özellikle de, mobil şebeke sağlayıcı Turkcell, Vodafone, Turk Telekom, Avea gibi firmaların verdikleri kredi kartsız cep telefonları yoğun ilgi görmektedir. Bugün gittigidiyor, hepsiburada, n11 gibi büyük bir sitede satılmakta olan mobil cihazların belirli bir piyasa değeri mevcut olup, peşin para vermek istemeyen kişilere satılan cihazlar, bu cihazlarla aynı olmalarına rağmen, elden taksit nedeniyle çok daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Çünkü internette telefon satışı yapan firmalarda artık mevzuat hükümleri gereğince ancak karttan tek çekim yaparak satış yapabiliyorlar. Bu durumda kartınız olsa da, hesap kesim tarihinde, tüm borcunu ödemeyecekseniz, bu alışverişinde size göre olmadığını söyleyebiliriz.

Turkcell Vodafone Türk Telekom

Bu firmalar; cep telefonu şebeke hizmeti sundukları müşterilerin ekonomik durumları ve tarifelerine göre, çeşitli kampanyalar düzenleyerek kredi kartı olmadan telefon satışı yapmaktadırlar. Bu firmalar, piyasanın daha üzerinde satışa sundukları telefonlarla birlikte firmalarına ait en yüksek tarifeye sahip müşterileri tercih etmekte veya kişi ucuz bir tarife kullanıyorsa, dakika, sms ve internet paketi daha yüksek bir tarifeye geçişi sağlanarak, telefon alımı kolaylaştırılmaktadır. Kredi ile Cep Telefonu Satan Mağazalar içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda Turkcell, Avea ve Vodafone firmalarının faturalı hatlar için verdikleri senetsiz kredi kartsız elden taksitli cep telefonlarını inceleyebilirsiniz.

 • Turkcell Faturalı Hatlara Ek Telefonlar
 • Vodafone hattı ile satılan akıllı telefonlar
 • Avea tarifeye ek cep telefonları

Senetle İnternetten Satış

Şebeke sağlayıcılar haricinde, internet ortamında taksitle cep telefonu satışına başlayan bazı firmalar da mevcuttur. Bu firmalar başvuran kişinin kredi notu puanlamasını kontrol ettikten sonra, başvuru sahibinin durumu uygun olması durumunda, alışverişe dukkanacmak.com ait sözleşme ve evrakları imzalanması için kişinin adresine postalamakta, evraklar geri döndüğünde gerekli kontrollerin yapılmasını müteakiben, kişiye almak istediği mobil cihazı kargo ile göndermektedirler. Bu tür firmalar olduğu gibi, sanal ortamda dolandırıcılarda kol gezmektedir. Bu sebeple, kim olduğu bilinmeyen, ilk kez duyduğunuz bir firmadan alışveriş yaparken dikkatli olmanızı öneririz. Senetle cep telefonu satan firmaların şartları şunlardır;

 • Başvuru sahibinin sigortalı olarak çalışıyor olması,
 • Firmalar başvuru yapanlar hakkında istihbarat çalışması yaparlar. Sicili temiz olana telefon verilir.
 • İkamet ettiği ev kendisinin ise sigortalı olması aranmamaktadır,
 • Gerçek kişi olmalıdır.
 • Elden taksitle veya senetle internetten telefon almak isteyen vatandaş eğer emekliyse kefil göstermek zorundadır. Kefili yok ise ev, tarla, bağ, bahçe gibi taşınmaz tapusu da kabul edilebilir.
 • Kişinin geçmiş dönemde borçları yüzünden icra takibi olmaması gerekir.
 • Sipariş verildikten sonra telefon kargo ile gönderilir ve kargoyu teslim alan vatandaş, kargonun içerisinden çıkan sözleşmeyi imzalamak ve kargo yetkilisine teslim ederek geri göndermek zorundadır.
 • Telefonun teslim edilmeden önce, sipariş veren kişi ilk taksiti ödemekle mükelleftir. Taksiti ödemeyene telefon gönderilmez.
 • Eğer vatandaş 2 taksiti ödemezse, hakkında yasal işlem başlatılır.

Bimeks Senetle Cep Telefonu Satışı

Bimeks mağazalarından, kefil, senet, prosedür gerekmeden T.C. Kimlik numarası bulunan kimlik belgeniz ile bimeksten telefon alabilirsiniz. Bunun için almak istediğiniz cep telefonunu beğenip, mağaza içerisinde bulunan ilgili birime başvurmanız gerekmektedir. Bimeks senetle telefon kampanyasından yararlanan müşteriler, borçlarını taksit taksit banka şubelerine veya bimeks mağazalarına ödeyebiliyorlar. Ayrıca bu telefon alışverişi sonrasında kişinin bankaya herhangi bir borcu bulunmadığı gibi, kredi kayıtlarına da işlemiyor.

Mağazaya uğramadan önce Bimeks Cep Telefonu Modellerini inceleyebilirsiniz.

Teknosa

Teknosa İNG Bank ile anlaşmalıdır. 500 TL’den 8 bin TL‘ ye kadar olan akıllı telefon alımlarınızda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca telefon alımlarınızda 6 taksit yapılacaktır.  Sadece 1 tane telefon alma hakkınız bulunmaktadır. Ürünler mağazada yer alan stoklar ile sınırlıdır. Ayrıca Teknosa mağazalarından alınan ürünlerde kampanya geçerlidir, internet mağazasından alınan ürünler kampanya dahilinde değildir. Kredi başvurusunda bulunmak oldukça kolaydır. Teknosa mağazalarına giderek almak istediğiniz cihazı seçiniz. T.C. kimlik numaranız ile birlikte TEKNOSA yazarak 2229‘ a göndermelisiniz. Kimlik bilgilerinizin doğrulaması yapıldıktan sonra kredinizi mağazada bulunan İNG bank iletişim noktalarından sözleşme onayı dahilinde alabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar

 • Mutlu Evim,
 • İks Alışveriş,
 • Ev-Kur,
 • Arçelik, Beko, Profilo gibi beyaz eşya firmaları,
 • Soylu Ev Alışveriş,
 • Bayraktar AVM.
 • Çetinler Alışveriş,
 • Simport Mağazları,

Eğer kredi kartınız yoksa, size en yakın mesafede olan firmalara başvuru yaparak, tarifenize ek veya elden taksit imkanları ile cep telefonu satın alabilirsiniz. Eğer tarifeye ek alacaksanız, aylık ve yıllık ödeme miktarları ile telefonun alışveriş sitelerinde satılan fiyatlarını karşılaştırmanızı öneririz. Elden taksitle cep telefonu alacaksanız, ikamet ettiğiniz il veya ilçede bulunan yukarıda örneği verilen mağazalara uğrayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu