Bankacılık

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2018

32 günlük en yüksek faiz veren banka, en yüksek faiz veren banka 2017, banka mevduat faiz oranları 2018, en yüksek mevduat faiz oranları, en yüksek altın faizi veren banka, dolara en yüksek faiz veren banka, en yüksek faiz veren ülkeler 2018, en yüksek faiz veren banka 2018 forum. En yüksek faiz veren banka 2018 ile bu yıl paranızı değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Paranızı vadeli hesapta değerlendirmek istiyorsanız sizler için en yüksek faiz veren bankalar karşılaştırması yaptık. Bu bilgiler bankaların resmi internet sitesinden alınmış olup, anlık olarak değişebilmektedir. En yüksek faizgetirisi ile vadeli faiz oranları bankalar gibi araştırma konumuz aşağıda yer almaktadır. Birikmiş paranıza değer katmak ve paranızı güven içerisinde korumak için bankadan e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Mevduat hesabının yanı sıra aşağıdaki listede yer alan e-vadeli hesapların kazancı daha yüksek olmaktadır

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR 2018

Aşağıda yer alan bilgiler bankaların web sitesi üzerinden alınmıştır. Paranızı e-mevduat hesabında değerlendirmek istiyorsanız en yüksek faiz veren banka hangisi diye araştırmasını yapabilir, en yüksek vadeli faiz oranlarını burada bulabilirsiniz. Buna cevap verebilmek adına yukarıdaki bilgileri paylaştık. Bu konumuzda yer alan karşılaştırma tablosu, 32 günlük e-vadeli mevduat hesabı olarak hesaplanmıştır. En yüksek e-vadeli faiz getirisini bu konuda sizler için paylaşılmıştır. Sıralama yine bankalar arasında rastgele yapılmış olup en yüksek faiz veren bankayı bulmak için yukarıdaki bankaların faiz oranlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Aşağıdaki e-vadeli faiz oranları sadece internet şube bankacılığı için geçerlidir. Bankadan vadeli hesap açımları için oranlar değişiklik gösterebilir.

Türk Lirası’nın Dolar ve Euro karşısında hızla değer kaybetmeye devam ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan da her gün faizlerin indirilmesi için bankalara çağrıda bulunuyor. Yüksek faiz işletmelerin finansman giderlerinin artmasına neden olurken, konut kredisi kullanımını azalttığı için inşaat sektörünü de olumsuz etkiliyor.

Borçlanmak isteyenler pek tabi faizlerin düşük olmasını temenni ederken, tasarruf sahipleri de birikimlerine en yüksek getiriyi alabilmek için en iyi faiz veren bankaları araştırma eğilimi içindeler. Bankalar da tasarruf sahiplerinin dikkatini çekebilmek için başta e-mevduat adı verilen ve internet bankacılığı üzerinden açılan mevduat ürünleri olmak üzere turuncu, oksijen, kiraz, vs. gibi isimlendirmeler ile yüksek faiz veren mevduat hesaplarına dikkat çekmeye çalışıyorlar.

Bu yazımızda 2018 yılında mevduata en yüksek faizi veren bankaları inceleyeceğiz. Bankaların faiz oranlarını vermeden, bir hatırlatma yapmakta fayda var. Bankalar piyasa koşullarına ve ihtiyaçlarına göre faizleri anlık olarak değiştirme hakkına sahipler. İlave olarak, özellikle büyük tutarlı mevduat sahipleri, pazarlık yaparak bankaların açıklamış olduğu liste faiz oranlarından daha yüksek faiz alabilme şansına sahipler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu