Bankacılık

Finansbank Bakiye Sorgulama (Detaylı)

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından bir tanesi olan QNB Finansbankta bakiye sorgulama konusunu görüntülemektesiniz. Siz de buradaki bilgileri baz alarak bakiyenizi detaylı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. finansbank maaş öğrenme, internetten finansbank hesap sorgulama, finansbank hesabımda ne kadar para var, finansbank ekstre öğrenme, finansbank sorgulama, finansbank borç sorgulama tc, finansbank hesap numarası sorgulama, finansbank maaş kartı

QNB Finansbank’ta hesap açarak siz de internet bankacılığı kullanabilir, Finansbank internet şubesi sayesinde eft, havale, yatırım işlemleri, döviz alım-satım işlemleri, e-vadeli hesap açılış-kapanış ve vadeli hesapta para değerlendirme işlemleri, fatura ödemeleri, borç ödemesi, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu gibi tüm banka işlemlerini tek bir tıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda QNB Finansbank’ın mobil uygulamasından da tüm b işlemler yapılabilmektedir. Eğer Finansbank’ta hesabım yok diyorsanız siz de, Finansbank şubelerine giderek yeni bir banka hesabı açabilir ve internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer Finansbank’ta hesabınız varsa ve bu hesabın bakiyenisi öğrenerek ne kadar paranızın olduğunu görmek istiyorsanız, aşağıda yer alan kanallar sayesinde siz de sorgulama işlemini anında yapabilirsiniz.

Finansbank Bakiye Sorgulama

1. SMS İLE: BAKIYE yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp sonrasında kartınızın son 4 hanesini 3996’ya sms gönderiniz. Örnek sms: BAKIYE 4442 -> 3996
2. Müşteri hizmetleri: Finansbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 900’ü arayarak hesap bakiyeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
3. Banka şubesi: En yakın QNB Finansbank şubesine giderek, hesap bakiyenizi müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.
4. İnternet şubesi: QNB Finansbank internet şubesine (https://www.qnbfinansbank.com) giriş yaptıktan sonra “hesaplar” sayfasından tüm hesap hareketlerinizi, bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.
5. ATM: Finansbank atm’lerinden de kartınızı taktıktan sonra “hesaplar” menüsünden bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz.
6. Mobil: QNB Finansbank mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek bakiyeleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu