Bankacılık

Finansbank Yetkili Yardımcısı Maaşı 2021

finansbank maaşları 2021, qnb finansbank bireysel satış temsilcisi maaşları, finansbank çalışan maaşları 2020, portföy yetkili yardımcısı ne iş yapar, finansbank ticari bankacılık yetkili yardımcısı maaşı, finansbank bireysel satış temsilcisi ne iş yapar. Finansbank Yetkili Yardımcısı Maaşı 2018. QNB Finansbank yetkili yardımcısı olmak herkesin hayalleri arasındadır. Maaş ortalaması yüksek pozisyonlardan bir tanesidir. Mülakat sonucunda girilebilen bir pozisyondur. Sınavın orta düzeyde olduğu bilinmektedir. Kişilik envanteri göndermeniz gerekmektedir.

Finansbank Yetkili Yardımcısı Maaşı 2018

Genç, dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen, sunduğu ürün ve hizmetlerini hedeflediği mükemmel çizgiye taşıyan, ulusal ve uluslararası alanda başarılarını kanıtlayan Finansbank, çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratıyor.

İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak banka değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.

En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve metodlar kullanılır.

İşe alım faaliyetleri yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmıştır.

Bankamızda başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir.

Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, banka içinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını Kariyer Bültenleri aracılığı ile çalışanlarımızla paylaşırız.

QNB Finansbank’ta gelir yönetiminin amacı çalışanların bankaya bağlılığını, memnuniyetini, motivasyonunu ve sinerjiyi arttırmaktır.

Bu doğrultuda bankanın ve İnsan Kaynakları’nın stratejileri ve hedefleri ile paralel, yeni yetenekleri kazanmayı, çalışanları elde tutmayı ve performansı arttırmayı hedefleyen ücretlendirme ve ödüllendirme modelleri uygulanmaktadır.

İç denge ile uyumlu, adil ve şeffaf ücretlendirme, aşırı risk üstlenmeyi önleyici, bireysel ve bütünsel hedef-performans odaklı yaklaşım ile katma değer oranında ödüllendirme hedeflenmektedir.

Bankadaki her bir görevin sorumluluk boyutu, iş büyüklüğü, mesleki bilgi ve beceri gereksinimleri, sektörde bulunabilirliği ve yönetim alanı genişliği gibi kriterler dikkate alınarak belirlenen politikalar bulunmaktadır.

Yılda en az 2 bağımsız danışmanlık şirketi ile ücret ve yan haklar araştırmalarına katılım sağlanarak belirlenen politikaların güncel ve sektöre kıyasla hedeflenen seviyede olması hedeflenir.

İnsan Kaynakları

Yılda bir kez ücret artışı gerçekleştirilir. Banka ve İnsan Kaynakları stratejileri, sektör zam oranları, enflasyon beklentisi ile performans dikkate alınarak ücret artışları gerçekleştirilir.

Maaşlar, yılda 12 ay üzerinden, her ay sonunda ve brüt olarak ödenir. Göreve göre tazminat, harcırah gibi uygulamalar vardır.

Çalışanlar, bankaya yaratacakları katma değere göre yıllık bonus veya aylık/çeyrek bazlı/yarı yıllık prim ödüllendirme modelleri ile yönetilmektedir.

Tüm çalışanlara öğle yemeği imkanı sağlanır, genel müdürlük çalışanları için servis ve mesai servis imkanı da bulunmaktadır.

Tüm çalışanların SGK kapsamında olmalarının yanı sıra çalışanlar, özel sağlık sigortası kapsamındadır. Bakmakla yükümlü oldukları aileleri de (eş-çocuk) özel sağlık sigortası kapsamında değerlendirilebilir. Özel sağlık sigortasına ek olarak ferdi kaza ve hayat sigortası da vardır.

İzin uygulamalarında İş Kanunu geçerlidir; yanı sıra çeşitli mazeret izin uygulamaları da vardır. Çalışanların yaşam kalitesini ve iş verimliliğini arttırmak amacı ile çeşitli yardım (doğum, kira, taşınma, yol, giyim gibi) uygulamalarının yanı sıra yan hak olanakları mevcuttur.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Ortalama Banka Maaşları

Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL,

insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL,

finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL,

tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Stajyer maaşları ise 1000TL dir.

Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir.

Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır.

Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır.

Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır.

Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığındaolduğu tahmin edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu