MaaşNedir

Getir Nedir – Getir Maaşları – Moto Kurye – Araçlı Kurye – 2021

Getir bi Mutluluk – Getir Nedir

Getir Bi Mutluluk sloganıyla hayatımıza giren Getir Nedir – 2015 yılında Nazım Salur, Arkady Volozh, Doğancan Dalyan, Mert Salur, Serkan Borançılı ve Tuncay Tütek tarafından kurulan Getir, Türkiye’de milyonlarca kişinin cep telefonundan 1.500’den fazla ürün sipariş etmesine olanak tanıyan 10 dakikalık market teslimat teklifine öncülük ettiğini iddia ediyor. uygulamalar. Getir, bakkaliye ek olarak, ülke çapında 15.000’den fazla restorandan yemek de sunuyor.

Getir’in kurucusu ve CEO’su Nazım Salur, “2015 yılına son kilometre teslimatını bozma vizyonuyla başladık. Daha önce, 3 dakikada taksi sunan bir taksi çağırma uygulaması kurmuştum. Bu yüzden kendime sordum: “Neden insanlara günlük ihtiyaçlarını yaklaşık 10 dakika içinde getirmiyorsunuz?” Bu düşünce, son kilometre teslimatında yeni bir kategori olan Getir’i yarattı.”

“Her ay 1.500’ün üzerinde bakkaliye ürününü Türkiye’deki milyonlarca kişiye ortalama 10 dakikada ulaştırıyoruz. Bu turda, mevcut yatırımcılarımız Getir’in potansiyelini ikiye katladılar ve yerel ve uluslararası büyümeyi finanse etmek için hem uluslararası hem de yerli yeni yatırımcılara katıldılar” diye ekledi.

Getir Çalışan Maaşları – Moto Kurye – Araçlı Kurye

Getir Kurye maaşları 2020, Getir Moto Kurye maaşları, Getir araçlı Kurye Maaşları. Getir de çalışan kişilerin kaç para aldığını merak ediyorsanız bu konu tam size göre!

Sanal market alanında rekabet her geçen gün büyüyor. Pandemi sonrasında online alışverişe rağbetin artması Getir’in de elini güçlendirdi. Sanal market hizmetinin demirbaşlarından biri olan Getir’in yeni projesi Getir Büyük nedir, kullanmanın püf noktaları nelerdir?

2015 Temmuz ayında kurulan Getir, 2019 Şubat ayında Getir Yemek ve 2019 Haziran ayında ise Getir Büyük hizmetleri ile en çok tercih edilen sanal market uygulamaları arasında dikkat çeken uygulama. Getir Büyük, 4000’den fazla ürün ile süpermarket fiyatına süper hızlı alışveriş imkanı vadediyor.

  1. Getir Moto Kurye Maaşı 2500-3500Tl
  2. Getir Araçlı Kurye Maaşı 3500-5000Tl

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu