Sorgulama

Gizli Numara Bulma | Özel Numaradan Arayanı Öğrenme 2020 | 11880

Gizli numaradan gelen aramalar çoğu zaman herkese rahatsızlık vermiştir. Beni kim arıyor, Bu numara kime ait, Neden gizliden arıyor gibi sorular soruyorsanız bu konu tam size göre! Sizlere süper pratik çözümler üretiyoruz ve şikayet etmenize gerek kalmadan gizli numaraları bulabileceğiniz yöntemleri aktarmak istiyoruz. *#38# gizli numara kim arıyor servisi, gizli numara bulma aplikasyonu türk telekom, turkcell, vodafone, gizli numara öğrenme.

Özel Numaradan Kimin Aradığını Öğrenme Servisi

Gizli numaralardan gelen aramaları kısıtlamak için servis sağlayacınız ile görüşüp bunu deaktif edebilirsiniz.

Ayrıntılı Fatura Kullanarak Gizli Numara Öğrenme

Kullandığınız operatörün mutlaka ve mutlaka ayrıntılı faturalandırma uygulaması olması gerekmektedir. Telefonu kullanan kişinin o ay telefon ile ne yaptığını an ve an ayrıntılı faturada görebilirsiniz. Ayrıntılı fatura dökümanınızda gizli numaradan gelen aramayı görebilirsiniz. Turkcell Vodafone Türk Telekom Özel Numara Öğrenmek için fatura detayı istemeyi unutmayınız.

11880 Gizliden Arayanı Bulma

11880 servisi gizli numaradan kim aramış öğrenmek için numarayı sorgulatmanız gerekmektedir. O yüzden bu servis gizli numarayı bulamaz. Sizi arayan gizli numarayı öğrenmek için faturayı detaylandır yapmanız gerekmektedir başka bir yol da yoktur. Google play store da ve ios uygulamalar bölümünden indireceğiniz uygulama da muhtemelen işe yaramayacaktır. Gizli numarayı telefon bilmiyorsa uygulama hiç bilemez.

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu