KOSGEB

Kahvaltı Salonu Açmak için Kosgeb Kredisi

kahvaltı salonu açmak için gereken belgeler, kahvaltı yeri açmak ne kadara mal olur, kahvaltı salonu dekorasyonu, kahvaltı salonu bayilik, cafe iş planı örneği pdf, kahvaltı salonu görselleri, pastane açmak için kosgeb

1-Bir kahvaltı salonu için devlet desteği almak ne yazık ki mümkün gözükmüyor.
2-Keza bu durum eleman desteği konusu için de geçerli. Yalnız ortada kurulu bir işyeri varsa İŞKUR’dan İşsizlik Yardımı alan bir insanı istihdam edip bazı harcama kalemlerinde tasarruf sağlarsın.
3-Kahvaltı Salonu türünden bir işyeri malzemeden çok dükkan kirası açısından önemlidir. Dükkanın müşterinin göreceği bir yerde olması gerekir. Bu türden işyerleriyse ancak ‘’hava parası” ödeyerek bulunur. Hava parasının yüksekliği senin yatırım büyüklüğünü belirleyecektir.
4- Bu tür işler için harcamanın en azından % 40-50’si cebinde hazır olmalı. “Eksi cari” ile yola çıkamazsın.
Bu sıraladığım 4 noktadan sonra, bu konulara bakışın “olumlu” ise yola devam et, yoksa da projeni ertele, zira borç – harç düzeni bu arada seni telef edebilir.

KOSGEB Girişimci İş Planı Örnekleri Yılı: 2018

KOSGEB Girişimci İş Planı Örnekleri Adı: Kahvaltı Salonu

İş Planı Örneklerinin Destek Alma Durumu: T.Hibe Desteği Aldı/Onaylandı

İş Planı Örneğinin Hani KOSGEB Girişimci İş Fikri İçin Olduğu: Kahvaltı Salonu

KOSGEB Girişimci Desteği İş Planı Örneği Dosya Durumu: Var / Etkin,bu iş planı örneği şu an satışta

KOSGEB Girişimci İş Planı Örneği Popülerlik Puanı: ( 10 Üzerinden) 9

Kahvaltı Salonu Açmak için Kosgeb Kredisi

KOSGEB Girişimci Desteği kapsamında Kahvaltı Salonu iş fikri için sizde bakıp örnek alacağınız ve kendi KOSGEB Girişimci İş Planı Dosyanızı hazırlayacağınız ,2018 Yılı Yeni ve Güncel KOSGEB Girişimci İş Planı Örneklerine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman sizde doğru yerdesiniz. Web sitemizde bir birinden farklı iş fikirleri için hazırlanmış yüzlerce çeşit, KOSGEB Girişimci Desteği İş Planı Örnekleri yer almaktadır.Sizde bu KOSGEB Girişimci İş Planı Örneklerinden yararlanarak kendi KOSGEB İş Planı Dosyanızı aracı ve danışmanlara para ödemeden kolayca hazırlayabilirsiniz.

2018 yılına geldiğimizde, bu son 2 yıl içinde KOSGEB Girişimci Desteği bir defa çok değişti ve yenilendi. Bu yenilik ve değişikliklere paralel olarak KOSGEB Girişimci İş Planları’da değişti. İnternette birçok site ve blogda eski 1990 yılından kalma KOSGEB Girişimci İş Planı Örnekleri yer almaktadır ve bu Girişimci İş Planı Örnekleri ile kendi iş planı dosyanızı hazırlamanız oldukça güç ,hatta imkânsızdır. Bu sebeple bu eski KOSGEB Girişimci İş Planı Örnekleri ile boşa vakit kaybetmeyin! Çünkü bu eski iş planı örnekleri şuan KOSGEB’in girişimcilerden talep ettiği yeni ve güncel 2018 Girişimci İş Planı Dosyası Örneği ile uzaktan yakından hiçbir ilişkisi yoktur. Bakıp örnek alacağınız ve bu örnekten yararlanarak aracı ve danışmanlara ücret ödemeden kendi KOSGEB Girişimci İş Planı Dosyanızı hazırlayabilmeniz aradığınız ve ihtiyacınız olan şey; 2018 Yılı KOSGEB Girişimci Desteği ile tam uyumlu yeni ve güncel KOSGEB Girişimci Desteği İş Planı Örnekleridir.

Web sitemizde yer alan Kahvaltı Salonu KOSGEB Girişimci İş Planı Örneklerinden yararlanarak sizde kendi Kahvaltı Salonu iş fikriniz için bakıp örnek alacağınız ve kendi Kahvaltı Salonu KOSGEB Girişimci İş Planı Dosyanızı çok kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Üstelik web sitemizde farklı iş fikirleri için hazırlanmış yüzlerce KOSGEB Girişimci İş Planı Örnekleri yer almaktadır. Sizde bu örnek iş planlarından yararlanarak kendi iş fikrinize uygun KOSGEB Girişimci İş Planı Dosyanızı çok kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz üstelik aracı ve danışmanlara bir kuruş ödemeden.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu