Bankacılık

Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar (Detaylı İnceleme)

kefilsiz kredi veren bankalar 2018, kolay kredi veren bankalar, işsizlere kefilsiz kredi veren bankalar, gelir belgesiz kredi veren bankalar, kefilsiz kredi veren bankalar 2017, çalışmayana kredi veren banka, gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018, kolay kredi veren bankalar 2018

Geldik en can alıcı noktaya! Kefilsiz Kredi Veren Bankalar ödemelerini düzenli yapan kişilere verilir. Pek çok kefil şartı aramadan ihtiyaç kredisi verir. Hatta bazıları hem kefilsiz hem de internetten ön onaylı kredi de verir. Detaylar.. Bankalar kredi başvurularını değerlendirirken başvuran kişinin ödemelerini düzenli olarak yapabileceğinden emin olmak ister.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Tüm Bankalar kredi başvurularını değerlendirirken başvuran kişinin ödemelerini düzenli olarak yapabileceğinden emin olmak ister. Geliri ile ilgili şüpheye düşülen vatandaşlar için ise bankalar ayrıca teminat isterler. Bu teminatlar arasında ipotek ve kefil göstermek sayılabilir.

Tüzel Kişinin ödemelerini düzenli olarak yapamaması durumunda bankaya olan borcu ödemesi düşünülen kefil pek çok banka tarafından özellikle gelir beyanında bulunamayanlar için talep edilen bir güvence şeklidir. Ancak kefilsiz kredi veren bankalar da bulunmaktadır.

Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır? Burası Önemli !

Bankalar maaş müşterilerine kredi verirken belli oranlara kadar kefil istemezler. Bunun nedeni ödemelerin yapılamaması durumunda maaşın belirli bir kısmına kolayca el koymaktır. Ancak kefilsiz kredi çekmenin başka koşulları da vardır. Bu koşulları sağlıyorsanız kredi bulma sıkıntısı yaşamazsınız. Eğer;

  • Bankalarda birikimleriniz varsa,
  • Üzerinize ev, arsa gibi gayrimenkuller yapılmışsa,
  • Kredi notunuz çok yüksekse,
  • Bankaların ürünlerini aktif ve düzenli şekilde kullanıyorsanız bankalar sizden kefil istemeden size kredi verebilirler.

Gelir Belgesiz yani Kefilsiz Kredi 2018

İşte burada başlıyor her şey. Herhangi bir geliriniz olmasa da bankalardan kredi alabilirsiniz. Örneğin herhangi bir sigortası bulunmayan ev hanımları da gelir belgesiz kredi dediğimiz imkandan yararlanabilirler. Birikimi veya üzerine bir gayrimenkulü bulunan, evden çalışarak ek gelir kazananlar da banka ürünlerinden yararlanabilirler.

Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2018

Kefilsiz şartsız kredi veren bankalar 2018 Belge Kefil Kredi Tutarı
Aktifbank (NKolaykredi) İstenmiyor. İstemiyor. 30.000 TL’ye kadar
Enpara İstenmiyor. İstemiyor. 30.000 TL’ye kadar
CEPTETEB İstenmiyor. İstemiyor. 30.000 TL’ye kadar

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu