Bankacılık

Ziraat Bankkart Combo Nedir ve Ne işe Yarar?

Yeni hizmet alanlarından ve girişimlerinden birisi olan Ziraat Bankası Bankkart Combo nedir ve ne işe yarar sorusuna yanıt arayacağız. Zaman içerisinde ciddi anlamda büyüme eğilimine girmiş olan bir markadan bahsediyoruz. Bankacılık teknolojileri, artık aldı başını gidiyor. Öyle seçenekler zamanla kendisini gösteriyor ki farklılıklar çok çok önemlidir.

Ziraat Bankası Combo Kart, yeni nesil hizmet anlayışı anlamına geliyor. İnsanların önemli bir kısmı bu konuda bilgi sahibi değil. Bu neden dolayısı ile sizlere bilgi sunacağız.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Nedir?

Ziraat Bankası Combo Kart, banka üzerinde size ait ayrı ayrı banka kartı ve kredi kartı ürünlerini tek kart üzerinde toplayan bir kart modelidir.

Bu kart modelinde yukarıda da anlayabileceğiniz üzere tek bir kart, hem kredi kartı hem de banka kartı özelliklerini üzerinde bulunduruyor. Dolayısı ile ortaya çok daha ilgi çekici ve modern bazı seçenekler ön plana çıkıyor.

Ziraat Bankası BankKart Combo Ne İşe Yarar?

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere iki hizmetin tek kart üzerinde kendisini gösterdiği seçeneklerden birisidir. Bu kart, ATM’lere ya da POS cihazlarına sokulduğunda tercihinize göre işlem yapmanıza imkan tanıyor. Son derece gelişmiş ve bir o kadar da modern seçenekleri bizlere sunan bir kart. Kartın arka yüzünde banka kartı bilgileri, ön yüzünde ise kredi kartı bilgileriniz yer alır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu